Viveroo loop

Viveroo loop

Koks bebūtų paviršius, Viveroo loop puikiai derės. Keiskite padėtis iš vertikalios į horizontalią. Viveroo loop leis pasirinkti tinkamiausią kiekvienos aplikacijos formatą. Atraskite stulbinantį Viveroo loop paprastumą ir funkcionalumą.

Pasukite

Su Viveroo loop galite keisti planšetinio kompiuterio padėtį iš vertikalios į horizontalią arba atvirkščiai, kiekvieną aplikaciją naudodami jos tinkamiausiu formatu. Viveroo loop švelnaus uždarymo funkcija užtikrina, kad spragtelėjus planšetinis kompiuteris atsidurs savo vietoje. Dėl unikalios, paviršiaus lygį palaikančios Viveroo loop konstrukcijos, planšetinis kompiuteris tarytum susilieja su aplinka.

Lengva išimti ir apsaugoti

Net įmontuotas sienoje planšetinis kompiuteris išlieka mobilus. Paspaudus mygtuką, Viveroo loop atsidaro ir planšetinis kompiuteris gali būti išimtas ir įdėtas atgal. O jeigu jūsų planšetiniam kompiuteriui reikia papildomos apsaugos, jis gali būti apsaugotas specialiai tam sukurta aplikacija ir nuo vagių apsaugančiu Bluetooth mechanizmu.

Planšetinio kompiuterio krovimas

Viveroo loop turi nuolatinio krovimo funkciją, saugančią planšetinio kompiuterio bateriją. Krovimo jungtis aprūpina planšetinį kompiuterį elektra. Planšetinis kompiuteris nuolat parengtas darbui: būkite ramūs, Viveroo loop užtikrina visapusišką funkcionavimą.

Prisitaikantis ir orientuotas į ateitį

Viveroo produktai pagaminti ilgam. Dėl sluoksnių architektūros, galima keisti laikiklio dalis, nekeičiant visos įrangos. Keičiant atskiras dalis, Viveroo loop gali būti pritaikytas visiems 9,7″ planšetiniams kompiuteriams. Užtenka kelių

124 dalys

Tvirta mechanika

385 milimetrų

Puikus skersmuo

4948 gramai

Aukščiausia kokybė

39 milimetrais

Kompaktiškas įrengimo gylis

Kreipkitės ir mes jums
pasiūlysime profesionalius,
pilnai integruotus sprendimus

8-686 54344

info@viveroo.lt

Scroll Up