Viveroo free flex

Viveroo free flex

Planšetinis kompiuteris bus ten, kur jums jo prireiks: ant darbastalio, svetainėje ar virtuvėje – interjero akcentas visur ir visada. Mobilumo mėgėjams ir visiems, vertinantiems aukštos kokybės dizainą ir išmaniąsias technologijas.

Lengva įdėti ir apsaugoti

Planšetinį kompiuterį lengvai įdėsite ir išimsite viena ranka. Niekas nevaržys jūsų judesių. Tikslus paviršių sąlytis užtikrina nenutrūkstamą planšetinio kompiuterio krovimąsi. Švelni danga saugo paviršių. O jeigu jūsų planšetiniam kompiuteriui reikia papildomos apsaugos (pvz., nuo vagių), laikiklyje gali būti įrengta užraktų sistema.

Maksimalus lankstumas

Dėl specialios sukimosi jungties, esančios mūsų laikiklyje, planšetinis kompiuteris gali būti pasuktas 360 laipsnių kampu, paverstas 180 laipsnių kampu ir matomas iš patogiausio taško. Be to, galite pasirinkti vertikalų arba horizontalų formatą. Tiesiog išmanus.

Planšetinio kompiuterio įkrovimas

Per USB jungtį, esančią Viveroo free flex laikiklyje, planšetinis kompiuteris įkraunamas greitai ir patikimai. Netgi nuolatinio krovimo metu specialus adapteris rūpinasi baterija. Jūsų planšetinis kompiuteris visuomet bus paruoštas darbui.

1012 gramai

Aukščiausios klasės gamyba

180 laipsnių

Puikus matymo kampas

360 laipsnių

Pasukimo laisvė

90 laipsnių

Du formatai

Kreipkitės ir mes jums
pasiūlysime profesionalius,
pilnai integruotus sprendimus

8-686 54344

info@viveroo.lt

Scroll Up